Dopravné značenie - distribúcia dopravného značenia

Dopravné značenie - distribúcia dopravného značenia

skende

 

Spoločnosť MiZi pôsobí na území celej SR a špecializuje sa na hlavne vodorovné dopravné značenie. Pri aplikácii značenie používame najmodernejšie technológie a postupy.

Ponúkame kompletnú realizáciu vodorovného dopravného značenia cestných komunikácií, priemyselných areálov, obchodných zón, logistických centier, vonkajších i podzemných parkovísk. Máme bohaté skúsenosti s vodorovným dopravným značením v exteriéri aj interiéri. Ceny vodorovného dopravného značenia nájdete v našom cenníku .

Pre aplikovanie vodorovných značiek používame jednozložkové alebo dvojzložkové farby. Ideálne podmienky pre kvalitné nanášanie vodorovného značenia sú čistý povrch, teplo a sucho. Farba na dopravné značenie je vysokej kvality. Jednozložkové farby nanášame ručne alebo strojovo

 

Poskytujeme nasledovné služby týkajúce sa zvislého dopravného značenia:

Trvalé vodorovné dopravné značenie

 • Farba
 • Sprayplast
 • Studený plast

Dočasné vodorovné značenie

 • Farba
 • Predformovaná 3M Páska

Predznačenie a odstraňovanie vodorovného dopravného značenia

 

 

Životnosť vodorovných značiek, pokiaľ ich nanesieme dvojzložkovou farbou, je minimálne 36 mesiacov. Záruku poskytujeme na 24 mesiacov. Životnosť všetkého vodorovného dopravného značenia záleží na vyťaženosti dopravnej komunikácie.

Vodorovné značky 

sú vyznačené na pozemnej komunikácii a rozlišujú sa na stále a prechodné. Vodorovné dopravné značky sa rozdeľujú na pozdĺžne čiary, priečne čiary, šípky, označenie státie a parkovísk, označenie zastávok, zákazov zastavenie, zákazov státie a ostatné vodorovné dopravné značky. Všetky uvedené typy vodorovného značenia sme schopní aplikovať podľa vopred dohodnutého projektu.

Spoločnosť MiZi ponúka kompletné služby a kvalitnú prácu

Spolupracujeme s radou firiem z nášho odboru a tým dochádza k rozširovaniu ponuky služieb a produktov. Vodorovné značky aplikujeme vždy s veľkou precíznosťou, pretože sme presvedčení, že kvalitná práca môže prispieť aj k väčšej bezpečnosti na pozemných komunikáciách. Chceme, aby cestné značky boli pre Vás na mieru podľa Vašich potrieb.

 

spotrebný materiál 

Pre zhotovenie návrhu cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať, radi Vám oznámime ďalšie informácie o nami ponúkaných službách.

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
Priložte súbory (nepovinné)
Limit veľkosti každého súboru je 10.0 MB
  captcha
  Reload

  created by: Marek Sarvas